Planinski tabor 2018 - 5.dan Izlet Poletni tabor v Trenti: Dragi starši. Ekipa starejših planincev je včeraj uspešno osvojila Kanjavec in prespala v Zasavski koči na Prehodavcih. Mlajši so se odpravili na krožno pot do planine Lepoč in se vrnili po dolini Zadnjice v tabor. Danes smo se starejši planinci vrnili v tabor. Po kosilu smo se skopali v Soči. Do večerje nas čaka kviz in družabne igre. Lep planinski pozdrav, Janko Juršič
Planinski tabor 2018 - 3.dan Izlet Poletni tabor v Trenti: Dragi starši in skrbniki. Danes smo dopoldan izvedli orientacijski tek, popoldan pa smo preizkusili znanje varovanega plezanja na bližnji plezalni steni. Lep planinski pozdrav, Janko Juršič

Za vas pripravljamo
nedelja, 31. marec 2019
Kolesarjenje Ormož-Trakoščan-Ormož
sobota, 13. april 2019
Nanos
petek, 19. april 2019
Lunin pohod: Ormož-Ivanjšica
sobota, 27. april 2019
Korčula

Za nami je
sobota, 23. marec 2019
Pohorje do Belvija
četrtek, 21. marec 2019
Lunin pohod: Ormož-Hum-Frankovci-Ormož

Uradne ure društva so ob petkih.

Od novembra do marca: 18-20
Od aprila do oktobra: 19-21
V tem času si lahko sposodite planinsko opremo, razne zemljevide, vodnike po planinskih poteh, poravnate letno članarino ali se prijavite na izlet.
V tem času tudi poučujemo o varovanju, vozlih, orientaciji in drugo kar je pomembno v gorah.

LEPO VABLJENI!

Pred odhodom na planinski izlet, turo ali pohod preverite vremenske napovedi, stanja planinskih poti ter lavinski bilten. Aktivnosti prilagodite temu in svoji psihofizični pripravljenosti!

Kolesarjenje Ormož-Trakoščan-Ormož
Nanos
Lunin pohod: Ormož-Ivanjšica
Korčula
Ferata Spodnji Plot na Zelenici
Kolesarjenje po OPP
Ob Muri
Lunin pohod: Ormož-Stanovno-Runeč
Golica
Visoka Martuljška Ponca

Pohorje do Belvija
Lunin pohod: Ormož-Hum-Frankovci-Ormož
Resevna
Triglav iz Krme
23 pohod Čez Blegoš na Lubnik
Triglavska magistrala, turno smučanje (marec-april)
Krma - Kredarica - Triglav -Krma
Lunin pohod Ormož-Litmerk-Pavlovski Vrh-Ormož
LETNI OBČNI ZBOR

Boljše je dobro ime kot veliko bogastvo.
Melius est nomen bonum, quam divitae multae.

George Bernard Shaw
Možgani tepca spremenijo filozofijo v neumnost, znanost v vraževerje in umetnost v pedantnost. Od tod univerzitetna izobrazba.