Planinski tabor 2018 - 5.dan Izlet Poletni tabor v Trenti: Dragi starši. Ekipa starejših planincev je včeraj uspešno osvojila Kanjavec in prespala v Zasavski koči na Prehodavcih. Mlajši so se odpravili na krožno pot do planine Lepoč in se vrnili po dolini Zadnjice v tabor. Danes smo se starejši planinci vrnili v tabor. Po kosilu smo se skopali v Soči. Do večerje nas čaka kviz in družabne igre. Lep planinski pozdrav, Janko Juršič
Planinski tabor 2018 - 3.dan Izlet Poletni tabor v Trenti: Dragi starši in skrbniki. Danes smo dopoldan izvedli orientacijski tek, popoldan pa smo preizkusili znanje varovanega plezanja na bližnji plezalni steni. Lep planinski pozdrav, Janko Juršič

Za vas pripravljamo
sobota, 19. januar 2019
nedelja, 20. januar 2019
Antonov pohod 2019
ponedeljek, 21. januar 2019
Lunin pohod Ormož-Kog-Ormož
petek, 25. januar 2019
Tečaj gorništva za zahtevne snežne ture na Vršiču

Za nami je
sobota, 19. januar 2019
sobota, 12. januar 2019
Dražgoše iz Pasje ravni (PASJA RAVAN-DRAŽGOŠE-pohod Po poti Cankarjevega bataljona s Pasje ravni v Dražgoše)

Uradne ure društva so ob petkih.

Od novembra do marca: 18-20
Od aprila do oktobra: 19-21
V tem času si lahko sposodite planinsko opremo, razne zemljevide, vodnike po planinskih poteh, poravnate letno članarino ali se prijavite na izlet.
V tem času tudi poučujemo o varovanju, vozlih, orientaciji in drugo kar je pomembno v gorah.

LEPO VABLJENI!

Pred odhodom na planinski izlet, turo ali pohod preverite vremenske napovedi, stanja planinskih poti ter lavinski bilten. Aktivnosti prilagodite temu in svoji psihofizični pripravljenosti!

Antonov pohod 2019
Lunin pohod Ormož-Kog-Ormož
Tečaj gorništva za zahtevne snežne ture na Vršiču
Kašna planina
Raduha iz Loke
Ob Svečnici na Ivanjščico
Obir (Ojstrc)
Ob kulturnem prazniku na Jeruzalem
LETNI OBČNI ZBOR

Dražgoše iz Pasje ravni
Ludbreška planinska obhodnica
Trstenjakov pohod v Gornjo Radgono
Novoletni pohod Ormož-Vičanci-Ormož
Boč
Ob polni luni okrog Ormoža
Dobrač 2166 m
Lunin pohod: Kog-Klumpa-Lačaves
UREJANJE ORMOŠKE PLANINSKE POTI

Boljše se je spotakniti z nogami kot z jezikom.
Satius est pedibus labi quam lingua.

Gustave Flaubert
Prihodnost nas vznemirja, preteklost zadržuje. Zato nam sedanjost uhaja.