Taborni Časopis Izlet Poletni tabor v Završnici: V zavihek Dogodki smo dodali Taborni Čsopis Završnica 2023. Poglejte kaj se je dogajalo in kako so različni avtorji videli iste dogodke.
Prestavitev izleta - maj in Suhi vrh Izlet Maj in Suhi vrh: Zaradi snega na grebenu je izlet prestavljen na naslednji vikend - na nedeljo, 30.4. Prijave odprte do srede, 26.4. Upam, da bomo tokrat imeli več sreče (da do takrat ne bo več snežilo).
Prestavitev izleta Izlet Slivnica in Cerkniško jezero: Zaradi manjšega števila prijav in negotove vremenske napovedi, bo izlet na Slivnico 22. aprila 2023. Prijave so še odprte.
Prijave za tabor 2023 Izlet Poletni tabor v Završnici: Med aktualnimi dogodki je že razpis in prijavnica za letošnji tabor. Pohitite, da ne ostanete brez šotora.
PRELOŽITEV KOLESARJENJA Izlet Kolesarjenje: Ormož - Sv. Urban - Ormož: Spoštovani! Zaradi slabe vremenske napovedi prestavljamo kolesarjenje na 3 soboto v mesecu aprilu! Prosimo za razumevanje!

Olševa

Odhod:   nedelja, 30. junij 2024 [ 06:00]
Vodnik:   Ciril Ambrož
Olševa je grebenska gora v vzhodnih Mežiško-Solčavskih Karavankah ob meji z Avstrijo. Njen greben je nekdaj ločeval zgodovinski pokrajini Koroško in Štajersko. Nadmorska višina: 1.929 m Pogorje: Karavanke Relativna višina vrha: 590 m Nadm. višina: 1.929 m

Obel kamen

Govca

Potočka zijalka

Allalinhorn (4027 m)
Grintovec
Triglav
Mont Blanc
Cjajnik in Košutnikov turn
Košuta
Pohod ob polni luni
Ponce, Vevnica, Mangart
Sele, Meškova pot
Storžič

Poletni tabor v Čezsoči
Olševa
Pokljuka, Bohinj
Pohod ob polni luni na RUNEČ (321m)
Kamniško sedlo – Kotliči – Turska gora
Ob prazniku občine Ormož
Tabor malih planincev
Smokuški vrh
Grossglokner
Kolesarjeje ob 25. maju dnevu MLADOSTI

Smrt vse izenači.
Omnia mors aequat.

Albert Einstein
Nečesa sem se naučil v dolgem življenju: v primerjavi s svetom je vsa naša znanost primitivna in otročja, a je vseeno najdragocenejše, kar imamo.